StartOfertaPodziękowania

Podziękowania

 • Wrocław    

  Składamy podziękowanie za wzorową i doskonałą organizację uroczystości pogrzebowych naszego Syna na cmentarzu komunalnym przy ulicy Grabiszyńskiej. 
  Dotknięci tragicznymi zdarzeniami, stanęliśmy przed koniecznością zorganizowania ostatniego pożegnania naszego Syna. Były to najtrudniejsze chwile w naszym życiu. Dzięki Pana wieloletniemu doświadczeniu, kulturze osobistej, zaangażowaniu uroczystość w kaplicy i na cmentarzu została zaplanowana i przeprowadzona przez Pana w profesjonalny sposób. Dyskrecja i podniosłość ceremonii, której Pan przewodniczył nie została zakłócona jakimkolwiek problemem, a udzielone rodzinie wsparcie pozwoliło na przetrwanie tak trudnych dla nas chwil i godne pożegnanie Syna. Bardzo liczni żałobnicy wielokrotnie podkreślali doskonałą organizację, która wynikała z Pana widocznego doświadczenia i zaangażowania.
   
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy   

  Joanna i Witold Małaszuk   
   
  Wrocław   
   
  Panie Krzysztofie,
  Dziękuję za poprowadzenie ceremonii.
   
  Pozdrawiam   
  Anna Gremblewska-Nowak   
    
  Dzierżoniów    
    
  Dziękuję bardzo za poprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty Henryka Bulerskiego. 
  Wyrazy uznania za formę i treść. 

  Z poważaniem   

  Ewa Pluta   
   
   
  Dziękuję Panu - wszystko było tak, jak trzeba (chodzi o pożegnanie mojego brata - Jerzego Lipowskiego).

  Ewa Materka   
   
  Bielawa    
    
  Panie Krzysztofie,
  Pragnę Panu bardzo podziękować za wspaniałe przygotowanie i ostatnie pożegnanie mojego taty – Ryszarda Brajter.
  To był piękny pogrzeb a przygotowane przez Pana słowa wywarły na każdym z nas wrażenie.
  W imieniu swoim i całej rodziny, dziękuję.
   
  Pozdrawiam   
    
  Renata Brajter   

   

  Kalisz   
   
  Witam Panie Krzysztofie, 
  Chciałbym Panu jeszcze raz podziękować za profesjonalne i piękne zarazem poprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy, 
  Rodzina i znajomi byli bardzo zadowoleni z formy ceremonii i podkreślają Pana fachowość,

  Serdecznie Pana pozdrawiam   

  Bartosz Pudełko  
    

    Boguszów Gorce   
   
  Szanowny Panie,
  W imieniu całej naszej rodziny, najbliższych i swoim chciałabym bardzo, bardzo gorąco podziękować za poprowadzenie ceremonii pogrzebowej Piotra Ograbka.
  Pomimo ogromnego smutku, jaki napełnił nas po odejściu Piotra, bardzo wiele słów, które Pan powiedział napełniło nas otuchą i spokojem. Bardzo wiele osób jest pod ogromnym wrażeniem Pana profesjonalizmu i spokoju (my oczywiście również!), z jakim wraz z nami pożegnał Pan mojego męża. Życzę Panu, aby zawsze doceniano Pana pracę i zaangażowanie, z jakim pomaga Pan najbliższym po utracie tych, których kochali. Życzę również powodzenia w życiu osobistym i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wszystko.

  Z poważaniem,   

  Beata Ograbek   


  Szczawno Zdrój  

  Szanowny Panie Krzysztofie!

  Szczególne słowa podziękowania kieruję dziś do Pana, za uroczyste, godne pożegnanie mojego             śp. Męża – Stanisława Janiszewskiego, w jego ostatniej drodze na tej ziemi. Myśli, słowa, które wygłosił Pan podczas uroczystości żałobnej i nad mogiłą mojego męża były niebywałym kunsztem w Pana profesji. Dziękuję za oprawę muzyczną, która jeszcze bardziej uduchowiła mnie pochylając się nad ciałem mojego Stanisława. Czekam ciągle na niego, słyszę jego oddech … i tęsknię w nieskończoność …

  Dziękuję za Pana dostojność, styl i barwę głosu … a w nim wyrażenie żalu i bólu.

  Z szacunkiem        
   
  Barbara Janiszewska  
                
   
  Wałbrzych   
  Szanowny Panie Krzysztofie!

  Minęły dwa tygodnie od pogrzebu mojej mamy, Zdzisławy Komorowskiej, na którym Pan przemawiał.
  W ferworze rozmaitych spraw nie zdążyłam podziękować Panu osobiście, dlatego pozwoli Pan, że uczynię to poprzez ten list. Serdecznie dziękuję! Dziękuję za każde słowo, przemyślane, wyważone, powiedziane ciepło. Nie wyobrażałam sobie, że o mojej mamie można tak ciepło i serdecznie powiedzieć. To było naprawdę poruszające! Dziękuję również za takt i uszanowanie moich przekonań. Pierwszy raz doświadczyłam śmierci bliskiej osoby. Mimo silnego przekonania o pewności zapewnień Boga, złożonych nam na kartach Biblii, że w stosownym czasie nastąpi zmartwychwstanie i będziemy mogli znów spotkać naszych bliskich, którzy odeszli, było mi bardzo ciężko. Z drugiej strony ważne było dla mnie by ceremonia przebiegła godnie i bez zakłóceń. Pan o to wspaniale zadbał. Modlitwa „ Ojcze nasz ” również była na miejscu, bo przecież również w niej modlimy się o przyjście Królestwa Bożego, które położy kres wszelkiej niesprawiedliwości, szczególnie chorobą i śmierci. Panie Krzysztofie! Jeszcze raz dziękuję! Pozdrawiam Pana gorąco i życzę wszystkiego dobrego.

                                                                                                                      Z poważaniem   
              
  Agnieszka Mazgis-Widziszewska   
   

   
   
  Kalisz   

  Bardzo dziękuję za idealną ceremonię, zarówno w formie jak i treści. Podobało mi się spojrzenie na śmierć z różnych perspektyw w kontekście naszej kultury, ale również religii, mimo świeckiego charakteru pogrzebu.

                                                                                              Pozdrawiam,

                                                                                              Wojciech Bobecki

   

  Wałbrzych 

   
  Bardzo dziękuję za tak piękne pożegnanie mojego Taty … wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem Pana klasy … bardzo dziękuję w imieniu swoim i moich najbliższych …

                                                                                              Jolanta Kręcisz

   

  Legnica  

  Szanowny Panie,

  Składam szczere podziękowania za idealną, pełną mądrości, wyjątkową ceremonię pogrzebową, której był Pan GŁÓWNODOWODZĄCYM. Swoją postawą, spokojem, ciepłym głosem - zyskał Pan (może to zabrzmi dziwnie) kilku potencjalnych klientów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

                                                                        Z wyrazami szacunku Izabela Mazur